title

-XML, hem sistemler hem de insanlar tarafından okunabilen bir veri iletişim dilidir. Veri saklamak ve sistemler arasına bilgi aktarımını gerçekleştirmek için kullanılır. Bu teknoloji sayesinde kompleks ve detaylı veriler bir kaynaktan başka kaynağa kolayca aktarılabilir.

- Perakendeciler,XMLbilgilerini almak için tedarikçilere belirli bir ücret öder. Bunun yanında perakendeciler, her satış yaptığı zaman tedarikçilere hizmet bedeli ve ürün fiyatı ödemekle sorumludur.

- Bakiye ve ön ödeme sistemi ile çalışanXMLtedarikçileri de bulunur. Her ne kadar ücretsizXML bayilikverdiğini iddia eden firmalar bulunsa da, bu tarz firmaların genellikle komisyon ve hizmet ücretleri çok daha fazladır.

- Bu işlemeXML bayilik, XML bayiliği, XML dropshipping, XML stoksuz e-ticaretgibi farklı isimler verilir.XML bayiliğitemelindeXML entegrasyonuile çalışır.

XML enterasyonu, bire-ticaretsitesine veya tedarikçisine ait verilerinXMLformatına çevirilerek başka bire-ticaretsitesine veya pazaryeri mağazasına aktarılmasını sağlayan entegrasyona verilen isimdir.XML entegrasyonusayesinde ürün listeleri, kategoriler, ürün açıklamaları gibi birçok detay bire-ticaretsitesinden diğerine aktarılabilir. Ürün yükleme ve benzeri işlemler hızlandığı içinstoksuz e-ticaretyapmaya başlamak kolaylaşır.

XML bayiliği e-ticaretyapmak isteyen insanlar için birçok farklı avantaj sağlayabilir. Eğer bue-ticaretvedropshippingmodelini tercih edip etmemek arasında kaldıysanız, aşağıdaki avantajlar listesi size yardımcı olabilir.

Evet, sattığınız ürünler, şirket modeliniz, vergi gibi diğer konularda usulsüzlük yapmadığınız süreceXML bayiliğiyasaldır.

- Stok için bütçe ayırmanıza gerek kalmaz, tüm ürünlerimizi internet sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda veya tüm Pazar yerlerinde satışa sunabilirsiniz.


- Ürün kârlılığını kendiniz belirlersiniz. Dilediğiniz fiyattan satarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.


-XML Bağlantısıile tüm ürünlerimizi kendi internet sitenizle veya tüm pazar yerleriyle entegre edebilirsiniz. (ürünlerin adetleri, fiyatları, özellikleri vs. herşey dahil) otomatik olarak aktarılır ve güncellenir.


- Aldığınız ürünler için14 günkoşulsuz ve ücretsiz iade hakkınız vardır.


- 09:30 – 18:30 saatleri arasında tüm sorularınız ve sorunlarınız içinbayi destek hattımızsizlere hizmet verecektir.


-Farklı firmaların ürünlerini de satmaya devam edebilirsiniz.


- Tüm siparişleriniz48 saatiçerisinde kargoya teslim edilir.


- Siparişlerinizde Viyamo'a ait herhangi birreklam/tanıtım unsuru bulunmaz, müşterileriniz sadece sizinle iletişim halinde kalırlar.


- Bayilikten dilediğiniz zaman koşulsuz ayrılabilirsiniz.Taahhüt veya sözleşme yoktur.


Koşullar:

-Drop-Shipping bayiliğipazar yerlerinde satış yapan veya kendi internet sitesinde serbest fiyatla satış yapmak isteyen bayiler için geçerlidir.


- Kendi internet sitenizde serbest fiyatla satış yapmak isterseniz, siparişleri kendi adresinize isteyip müşterinize kargo gönderimini kendiniz yapmanız gerekir.


- Pazar yerlerinde satış yapıyorsanız böyle bir gereklilik yoktur. Sipariş Süreci sekmesinden pazar yerleri satışlarınız için nasıl sipariş vereceğinizi inceleyebilirsiniz.


-Drop-Shipping Satış Bayisiolmanız için hiçbir koşul, sözleşme, taahhüt yoktur. Sizler için3 aylıkve12 aylıkbayilik paketleri hazırladık. Bu paketleri aşağıdaki'DropShipping Bayili Ücretleri'sekmesinden inceleyebilirsiniz.

- İnternet sitenizdeki tüm ürünleri ve görselleri kullanarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimizXML bağlantısıile sitenize otomatik olarak aktarılacaktır. Ayrıca ürün görseli gönderilmeyecektir.

- Pazar yerlerinde sattığınız ürünlerin siparişini viyamo.com'dan kredi kartınız ile peşin ödeme yaparak ya da bayi uygulamamızı indirerek oluşturmanız gerekmektedir.

- Sattığınız ürünleri sepete ekleyin.

- Sepette “Pazar Yeri” alanında satış yaptığınız Pazar yerini seçin.

- Kampanya Kodu alanına 'Kargo Gönderim Kodunuzu' yazın.

- Kargo firmasını seçin.

- Adres alanına'Dropshipping'yazıp geçebilirsiniz.

- Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.

- Siparişiniz tamamlandı.

- Bu aşamadan sonra kargonuz hazırlanır ve seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir.

- Siparişinizde bize ait hiçbir reklam veya pazarlama unsuru bulunmaz.

-Drop Shippingile çalışan bayilerimiz içinKargo Ücreti veya Kapıda Ödeme Bedeli yoktur.Sadece ürün bedelini ödersiniz. Kargo durumları Pazar yeri ile sizin aranızdadır.

- Oluşturduğunuz siparişler en geç2 iş günüiçerisinde tarafımızca hazırlanıp seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir.

- Drop-Shipping modelinde hesap yapılmaz.

- Müşterilerinize sattığınız ürünleri Viyamo fiyatları ile kredi kartınızla peşin satın alırsınız.

- Ürünlere ekleyeceğiniz kârı siz belirlersiniz ve dilediğiniz fiyattan satarsınız.

- Hesap, satış yaptığınız pazar yeri ile sizin aranızda gerçekleşir.

3 Aylık

750 TL

600 TL

 • 2800++ Renk Ürün
 • 120.000++ Aktif Envanter
 • XML Hizmeti
 • XML Teknik Destek
 • 48 Saatte Kargo
 • Detaylı Bilgi Al

12 Aylık

3000 TL

2000 TL

 • 2800++ Renk Ürün
 • 120.000++ Aktif Envanter
 • XML Hizmeti
 • XML Teknik Destek
 • 48 Saatte Kargo
 • Detaylı Bilgi Al

- Bayilik Ücretlerinde İade Yoktur

- Fiyatlara KDV Dahil Değildir.

e-ticaret

viyamo.com

Sermayesiz
E-Ticaret ile Hemen Bugün Kazanmaya Başla!

Şimdi E-Ticaret ile Kazanmanın Tam Zamanı!

Şimdi Başla

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR