İade ve Değişim Koşulları - Viyamo Butik

İade ve Değişim Koşulları  • Talep Formunu Doldur

    İade Talebi Oluştur

  • Ürünü Mağazaya Gönder

    Ürünü Mağazaya Gönder

  • Mağaza İadeyi Onaylasın

    Mağaza İadeyi Onaylasın

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar?

Sitemizden (www.viyamo.com) satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "15 GÜN"dür.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri bize göndermeden önce 905527567869 numaralı WhatsApp hattı ile iletişime geçmelisiniz.Ürününüzü faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize Aras Kargo Mega Center şubesi (Sipariş verilen isimle gönderilmesi gerekmektedir) 📦 DEĞİŞİM KODU Aras 1812748851409 ile kargo firmamız Aras Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.
2- Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden 905510768228 numaralı WhatsApp hattı ile iletişime geçmelisiniz.
3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.


Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücreti tarafımızdan karşılanayacaktır.
2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretinin alıcı tarafından karşılanır, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürünün kargo ücreti ise tarafınıza yansıtılmaktadır. Toplamda değişim kargo bedeli 20 TL’dir.
3- Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.


Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

Aşağıdaki bildiri, sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verip kargosunu hiçbir şekilde teslim almayanlar içindir: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade gelen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Değiştirilen Ürünün Fiyatı Gönderilen Üründen Yüksek Olması Durumunda Ne Yapılır?

Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.

YURTDIŞI İPTAL ve İADE ŞARTLARI

Yurtdışına yapılan satışlarda iade yoktur. Yurtdışından sipariş vererek değişim yapmak isteyen müşterilerimiz kargo ücretini kendileri ödemek mecburiyetindedir.

İPTAL ve İADE

Siparişim Ayıplı/Defolu/Yanlış Gönderilmiş Ne Yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir; Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın. Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin. Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü MODA YAKAMOZ adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

Ürün İadesi Yaptığımda Ödediğim Tutar Nasıl İade Edilir?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilir. - Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir. - Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir. - Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir. - Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. - İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargolarımız ile gönderim sağlayabilirsiniz. - Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız içeride ki bakiyenizden düşülecektir.

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Vermiş olduğunuz IBAN bilgisinden kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için WhatsApp Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. (+905510768228)

* DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

* DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAZ.

Moda Yakamoz‘un internet yüzü olan www.viyamo.com adresinden yapmış olduğunuz siparişlerde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği sürece değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.
...
Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi Tavsiyeleri

Vücut tipine göre pantolon seçimi nasıl yapılır? Vücut tipi nasıl ...

Daha Fazlası...

...
Nişanda Sözde Ne Giyilir? Nişan Elbisesi Tavsiyesi

Nişan elbisesi modelleri nelerdir? Nişan elbisesi nasıl seçilir? ...

Daha Fazlası...

...
Kadın Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Kadın blazer ceket nasıl kombinlenir? Bayan blazer ceket ... kombinlernirken nelere dikkat edilmelidir? Blazer ceket nasıl kullanılır? Blazer ceket kombinine dair merak ettiğiniz diğer konular için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazlası...

...
En Tarz Kadın Kombin Önerileri

En tarz ve moda kadın kombin önerileri nelerdir? ...

Daha Fazlası...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR