sorular

Viyamo.com adresine hoşgeldiniz. Aşağıdaki listede aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermeye çalıştık. Eğer aşağıda yer alan bilgiler yetersiz kalırsa lütfen detaylı bilgi almak için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşın.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Web sitemizde şu anda kredi kartı ile online ödeme, banka havalesi / EFT ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Taksitlendirme vergiler ile alakalı hususlar için WhatsApp destek hattımızı ziyaret ediniz.

Sitenizden alışveriş güvenli mi?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde 2048 bit şifreleme ile desteklenen SSL sertifikası aktif olmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin ortak kullandığınız özel bir şifreleme ekranı üzerinden gerçekleşir. , kredi kartı bilgilerinizi ASLA göremez ve bu bilgilere ulaşamaz.

Siparişler kaç günde kargolanır?

İnternet sitemiznden vermiş olduğunuz siparişler özel günler ve hafta sonları haricinde 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir (mesai saatleri içerisinde).

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Mevcut siparişlerinizi ve kargo durumunu sorgulamak için sipariş takip sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi kargo firması kullanılır?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Aras Kargo, MNG veya PTT kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır. Kargo ücretleri, yurtdışı kargolama ve diğer detaylar için lütfen WhatsApp üzerinden bizlere ulaşın.

İade ve değişim şartları nelerdir?

Viyamo.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "10 GÜN"dür. Kampanya kapsamında olan ürünlerin değişim/iade hakkını saklı tutar. Diğer tüm değişim ve iade sorularınız için lütfen bizlere WhatsApp üzerinden ulaşınız.